Ave Sejtan (GodekSiema)

+ Subskrybuj
Zdjęcia (97)
1671 pkt.
hejterland
"God placed me here to kill all whores."


przez be4arlight
3 osób lubi to!

mnie nikt jakos nie pyta i chuj
przez Aleksadn
3 osób lubi to!

;pp nudy
przez queenPoland
2 osób lubi to!
przez kinia14
4 osób lubi to!

Żałosny kolega akwizytor nie wiedział, że i ja mam mu tak wiele do zaoferowania. „Dałem Ci wiarę, dałem Ci spokój” – śpiewał Krawczyk. Ja mojemu koledze nie dałem ani wiary, ani spokoju, ani nawet nadziei.

Dlaczego nawiązałem do Krzysztofa K.? Bo część jego piosenki przypomina scenariusz, w którym główną rolę odegrał wspomniany akwizytor.

Najpierw dałem mu samochód. A dokładniej potrąciłem go na przydomowym parkingu, by powoli połamać mu wszystkie kończyny jeżdżąc po nich na parkingu pod jego domem. Nikt nawet nie wyszedł do okna, tak byli przyzwyczajeni do harmidru urządzanego przez mojego kolegę gdy wracał z zakrapianych imprez, organizowanych przez firmę na cześć jego i jemu podobnych ścierwojadów.

Dałem mu też wino, czy raczej krew jego żony, którą na jego oczach spuściłem do gustownego naczynia, by wypił aż do dna. Widział, jak w miarę napełniania się przezroczystej tykwy (chciałoby się rzec „designerski bajer”), uchodzi życie z oczu jego ukochanej Lusi. Trudno, trzeba było wcześniej pomyśleć.

Sączył to wino, choć wiedział, że jest ono dopiero przystawką do głównego dania, na które najwyraźniej nie miał apetytu.
przez kinia14
4 osób lubi to!
przez kaszanka
3 osób lubi to!
przez kaszanka
2 osób lubi to!

spoko minoł
przez kaszanka
5 osób lubi to!

http://open.spotify.com/track/2jpvMAAP9eCr2D9gBXFdk5
przez kaszanka
3 osób lubi to!
Pokaż więcej

Regulamin   |   Prywatność   |   Kontakt

Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę