Kotwiczaaa :3 (Culaarin)

+ Subskrybuj
Zdjęcia (21)
686 pkt.
Włocławek
● Natalia, 15 lat
● Wolna
● 177cm
● 100% hetero
● Reggae życiem
http://muzycznyswiatreggae.blogspot.com/
● Niebieskie oczka
● Pozytywnie walnięta ;3
● Gram na Keyboardzie
● Mam wspaniałych przyjaciół
http://ask.fm/Natalienaa <--
● Za prezent 100like + 15pytJeśli się kocha to nic nie jest przeszkodą w miłości, trzeba tylko wiedzieć, że naprawdę kochamy tą drugą osobę i jesteśmy w stanie zrobić dla niej wszystko. Jeżeli ufamy osobie, którą kochamy i wiemy, że pomimo tylu kilometrów ona nas nie zdradza i jest nam wierna to nie ma potrzeb do obawy. Jest to też trudne związek na odległosc, nie można się przytulić, nie ma się tej osoby kiedy jej najbardziej potrzebujemy, ale gdy się kocha to wszystko się przetrwa.
Różnica wieku tez nie gra dużej roli, aczkolwiek gdy 15latka chodzi z chłopakiem o 10 lat starszym, wzbudza to ciekawość wśród innych i ''obrzydzenie'' ale nie należy się tym przejmować, ponieważ uczucie się liczy, a wiek to tylko cyfry.
przez Matrozik
22 osób lubi to!

Miłość na siłę? Być może ludzie szukający jej są zbyt słabi by na nią cierpliwie poczekać. I właśnie z takiej niecierpliwości rodzą się związki, które przynoszą tylko smutek i cierpienie. Być może chcą wreszcie poczuć się potrzebni. Być może przez swoją głupotę stracili kiedyś kogoś ważnego, i bezowocnie próbują zapełnić wewnętrzną pustkę w sobie po tej osobie. Ale na to, szukanie miłości na siłę nie pomoże, niestety.
przez Matrozik
27 osób lubi to!

Przyjaciel to ktoś na kim zawsze można polegać.Kiedy jest zawsze z Tobą zwłaszcza jak potrzebujesz pomocy .Nigdy nie zawiedzie ,szanuje Cie taką jaka jesteś , szanuje Twoje poglądy.Twoje wady i zalety. Przyjaźń oparta jest na bezwzględnej szczerości ,zaufaniu.Przyjaciel jest lojalny.Wiadomo ze w przyjaźni również dochodzi do różnicy zdań,kłótni nawet ale napięcie szybka mija ,emocje opadają i wszystko dochodzi znowu do normy.Jeśli nazywasz osobę przyjacielem to bez względu na to czy w realu czy w necie powinno sie być wzajemnie szczerym i mieć zaufanie.Przecież nie każda osobe nazywasz i traktujesz jak przyjaciela.
przez Katja13
58 osób lubi to!

Obobooom, jeejć, dziękuuuje *__*
Teraz będę uśmiechnięta, ale mam pytanie ;cc
czemuuu z anonimkaa ? ;oo
______
Ktoś na spacer ? ;D
przez Anonim
76 osób lubi to!

Dlaczego ? Hmm.. Jest ona dla mnie szczególnie wyjątkowa, ponieważ ma ona przesłanie dla ludzi. Jest ona dla mnie czymś więcej niż muzyką Mówi nam o prawdziwej miłości do bliźniego, ale i do siebie, że powinniśmy czuć się wyjątkowi i doceniać to co mamy, bo wszystko możemy stracić w sekundzie. Pokazuje nam piękno świata jaki jest, ale i to, że nawet najgorsi ludzie są kimś. To że niezależnie od tego jacy jesteśmy w oczach innych dla siebie możemy być bohaterami, dlatego, że nie pieniądze są najważniejsze w życiu, ale drugi człowiek, jego miłość, przyjaźń w stosunku do nas. Dlatego, ze nie warto się zamartwiać problemami tylko iśc na przód z podniesioną głową. Dlatego, że ona po prostu łączy ludzi. Muzyka ta jest postrzegana za ''Muzykę Miłości'' uświadamia nam to w 3/4 utworów, wykonawcy nie wstydzą się śpiewać porostu o uczuciach i próbują przekazać je poprzez muzykę nam.
''Za każdym razem gdy naprawdę mam dość
Włączam Reggae i przechodzi cała złość,
Za każdym razem gdy smutek ogarnia mnie
Włączam Reggae wtedy świat zmienia się''
''Bo tak naprawdę muzyka to moje życie,
jeśli myślicie, że z tym skończę się mylicie.''
Masło maślane, ale masz ;___;
przez Kaaczoor1122
84 osób lubi to!
przez Meeoow
107 osób lubi to!

Sto pytań czym jest dla mnie muzyka, ja tym oddycham, to mój sposób życia, muzyka, która jest częścią mego życia, tylko w niej mogę znaleźć mojego towarzysza, moja cisza i mój spokój wewnętrzny, muzyka to mój przyjaciel najlepszy, właśnie dzięki niej świat staje się piękny, to ona uczy mnie jak omijać zakręty, zajęty tym, co sprawia mi przyjemność, ona razem ze mną stanowi jedność, jest wstęgą, która oznacza zwycięstwo, pomaga stawić czoła życiowym przekrętom, zaciera przeszłości i rozjaśnia ciemność, muzyka jest dla mnie dobrą przepowiednią, skarbnicą bezcenną, niosącą ukojenie, dająca wypoczynek i ukojenie, lepszym spojrzeniem na codzienne zagrożenie, marzeniem, które znalazło spełnienie, miejscem, w którym mam swoje korzenie, przeznaczeniem, które ma swoje znaczenie."
przez Matrozik
104 osób lubi to!

Ahahahah, cieszmy się i radujmy, gdyż Damian Buczek mi odp na pyt :3 ;ooo
przez Anonim
112 osób lubi to!

A więc to chyba taką historią jest to, że gdy byłyśmy małe to się sttrasznie kłóciłyśmy, biłyśmy, wyzywałyśmy, a nawet i gryzłyśmy, a teraz jesteśmy BFF ♥♥♥
Innej takiej historii nie znam ;D
Albo przynajmniej nie pamiętam ;p
przez Meeoow
113 osób lubi to!

Jak wiadomo dla nie których to tylko jeden wielki kołtun na głowie, brudne włosy, gdzie na pewno są wszy, ale to jest tylko głupi stereotyp. Ja osobiście uwielbiam dredy, tak samo jak dziewczyny i chłopaków w nich, sama w przyszłosci mysle nad zrobieniem ich. 3/4 ludzi mówi, że jeśli ma się dredy i po jakimś czasie się znudzą to trzeba sciąć, ale to wcale nie prawda, przy większym wysiłku da się je nawet rozplontać, ale włosy wtedy bd zniszczone.
Ja mam akurat bardzo dobre zdanie na temat dredów, bo kazdy ma rawo nosić to co on chce, a nie to co podoba się innym
przez Meeoow
132 osób lubi to!

Miłość...hmm to piękne uczucie jakim darzy się drugiego człowieka, to bezwarunkowe oddanie, pomoc, wsparcie w ciężkich chwilach, dopingowanie w dążeniu do celu, troska, czas poświęcany drugiej osobie. To uczucie, które nadaje sens naszemu życiu :)
przez dziodzia
113 osób lubi to!

Jeejć, słodkoo ;33
przez zedriktoja
129 osób lubi to!
Pokaż więcej

Regulamin   |   Prywatność   |   Kontakt

Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę