Kotwiczaaa :3 (Culaarin)

+ Subskrybuj
Zdjęcia (21)
686 pkt.
Włocławek
● Natalia, 15 lat
● Wolna
● 177cm
● 100% hetero
● Reggae życiem
http://muzycznyswiatreggae.blogspot.com/
● Niebieskie oczka
● Pozytywnie walnięta ;3
● Gram na Keyboardzie
● Mam wspaniałych przyjaciół
http://ask.fm/Natalienaa <--
● Za prezent 100like + 15pytSama bym się aborcji nie poddała, gdyby ciąża nie zagrażała mojemu zdrowiu. Nie poddałabym się aborcji dla kaprysu. Jednak aborcja to prawo decyzji kobiety. Ma prawo do niej kiedy chce i nikomu nic do tego. Popieram aborcje po gwałcie, gdy płód ma wady genetyczne, gdy ciąża zagraża życiu matki. Oraz nie potępiam kobiet, które decydują się na aborcję, bo nie chcą mieć dziecka. Nie mój brzuch, nie moje ciało, nie moje sumienie, nie moja decyzja.
przez Danonkowa
161 osób lubi to!

Nie ma ideałów, ale chłopak zawsze powinien być kochany, troszczyć się o nas. Musi to być ktoś z kim zawsze bd mogła się powygłupiać, ktoś przy kim poprostu bd sobą, nie bd udawała nikogo innego. Musi kochać mnie taką jaka jestem, nie próbując mnie zmieniać, musi zaakceptować moje wady tak samo jak i zalety.
przez ani1
160 osób lubi to!

Dziękuje i nawzajem *__*
przez koteq13
153 osób lubi to!

Przyjaciel to osobo, której możesz zaufać i jej wierzyć. Przy nim możesz być swobodnie sobą bo wiesz, że kocha Cię za to kim jesteś, a nie za udawanie kogoś innego. To ktoś z kim dzielisz się wszystkimi swoimi problemami. Nie wyśmieje Cię, To osoba, której możesz docinać na różne sposoby, a i tak się nie obrazi. Przyjaciel to członek rodziny, którego sami sobie wybraliśmy ♥
przez Juju5
149 osób lubi to!

Jak dla mnie to oznaka głupoty i to nieważne czy ludzie tną się dlatego ze chcą poszpanować czy dlatego ze mają problemy. Każdy ma problemy a cięcie się to nie jest rozwiązanie , wziąć żyletkę , zrobić sznyty to każdy głupi potrafi , zamiast się ciąć niech taki człowiek zacznie coś robić w celu rozwiązania problemów a nie. Całe to gadanie o "bólu psychicznym" i "nieumiejętności radzenia sobie z problemami" jest całkowicie bezsensowne.W ogóle co to za wytłumaczenie " tnie się bo ma problemy " ...są inne sposoby by pozbyć się kłopotów.A później nie dość że zostają problemy to jeszcze idiotycznie wyglądające sznyty. Każdy problem da się jakoś rozwiązać, a chlastanie sobie rąk żyletką nic nie da, a już na pewno tych problemów nie rozwiąże. Już nie wspomnę o tym, że większa część osób tnących się to nieszczęśliwie zakochane 13 latki wycinające sobie na rękach inicjały swoich obiektów westchnień cyrklem na lekcjach.
przez ani1
146 osób lubi to!

Jak wiadomo dla nie których to tylko jeden wielki kołtun na głowie, brudne włosy, gdzie na pewno są wszy, ale to jest tylko głupi stereotyp. Ja osobiście uwielbiam dredy, tak samo jak dziewczyny i chłopaków w nich, sama w przyszłosci mysle nad zrobieniem ich. 3/4 ludzi mówi, że jeśli ma się dredy i po jakimś czasie się znudzą to trzeba sciąć, ale to wcale nie prawda, przy większym wysiłku da się je nawet rozplontać, ale włosy wtedy bd zniszczone.
Ja mam akurat bardzo dobre zdanie na temat dredów, bo kazdy ma rawo nosić to co on chce, a nie to co podoba się innym
przez Meeoow
132 osób lubi to!

Jeejć, słodkoo ;33
przez zedriktoja
129 osób lubi to!

Buum, brzydka ja ^___^
przez EWCIK
126 osób lubi to!

Jak suuodko :D *__* ♥
przez Matrozik
123 osób lubi to!

Reggae to nie muzyka, to styl życia *__*
przez zedriktoja
122 osób lubi to!

Miłość...hmm to piękne uczucie jakim darzy się drugiego człowieka, to bezwarunkowe oddanie, pomoc, wsparcie w ciężkich chwilach, dopingowanie w dążeniu do celu, troska, czas poświęcany drugiej osobie. To uczucie, które nadaje sens naszemu życiu :)
przez dziodzia
113 osób lubi to!

A więc to chyba taką historią jest to, że gdy byłyśmy małe to się sttrasznie kłóciłyśmy, biłyśmy, wyzywałyśmy, a nawet i gryzłyśmy, a teraz jesteśmy BFF ♥♥♥
Innej takiej historii nie znam ;D
Albo przynajmniej nie pamiętam ;p
przez Meeoow
113 osób lubi to!

Ahahahah, cieszmy się i radujmy, gdyż Damian Buczek mi odp na pyt :3 ;ooo
przez Anonim
112 osób lubi to!
Pokaż więcej

Regulamin   |   Prywatność   |   Kontakt

Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę