Domi Nika (ACCN13)

+ Subskrybuj
Zdjęcia (0)
42 pkt.
-Siedlce-
http://ask.fm/RDominika1
*-* Dominika
*-* 13 lat
*-* Mazowieckie
*-*


przez pala2199

Niee, zdecydowanie ciężko jest mi powiedzieć "Kocham Cię" albo jakieś inne słowo. Po prostu rozumiem ich znaczenie i nie jest mi łatwo. Pamiętam że dopiero po 12 czy 11 latach powiedziałam to słowo do mojego kochanego starszego brata. I wtedy ciężko było mi to powiedzieć, bo trudno opisać jak bardzo się kogoś kocha. Nie powiedziałam mu tego prosto w oczy :PP Ale było ciężko ;)
przez KarolajnaXD
2 osób lubi to!

Tak, u niektórych wyglądają świetnie. Ale brzydzą mnie te gnijące, nie wiem jak je nazwać xd.
przez KarolajnaXD
2 osób lubi to!

Jasne ;)) Mam akurat zajawkę na Miuosha i Onara. Tak właściwie, to od kiedy mam ich płytę przesłuchuję ją cały czas. Jutro będę w Empiku i liczę na to że przywiozę coś fajnego ;))
https://

https://www.youtube.com/watch?v=fzFce8O0t7I
przez KarolajnaXD
3 osób lubi to!

Jest wiele rzeczy, które zabiorę ze sobą do grobu <3 Na przykład takie chwile szczęścia na widok jak czytacie i lajkujecie, bo prawdopodobnie podobają się wam moje odpowiedzi na te bardzo dobre pytania. Na przykład każde to uczucie towarzyszące mi przy moich bliskich, te głębokie smutki i pełna radość. Ludzie dają mi niesamowitą energię, ja też staram się ją rozdawać. I nawet w tak ponury, deszczowy dzień jak dziś mogę się cieszyć, bo niesiecie radość. Jeszcze przez chwilę będę tutaj, więc możecie zadawać pytania. A jeśli nie, to zapraszam na mojego Aska. Link w opisie, tam też możecie popytać ;)) Pozdrawiam :*
przez KarolajnaXD
1 osoba lubi to!

W domu, nie chodzi o to że nie mam gdzie wyjeżdżać. Chodzi o to że kocham mój dom i moich rodziców, i rodzeństwo, i znajomych. Uwielbiam podróże, ale jeszcze tutaj mam dużo do zrobienia ;))
przez KarolajnaXD
2 osób lubi to!

1. Odwzajemniam uśmiech, a przynajmniej się staram ;)) I zastanawiam się czy się skądś nie znamy
2. Ostatni raz płakałam dzisiaj ;))
przez KarolajnaXD
3 osób lubi to!

Lubię wszystkich nauczycieli ze swojej dawnej szkoły. Ale najbardziej nie lubiłam chyba pani od historii. Bo zgłosiłam się do odpowiedzi, pytała mnie przez 20 minut chyba i na koniec usłyszałam "No dobrze, nie odpowiedziałaś na dwa pytania dokładnie. To za mało jest z tego tematu. Koniec, naucz się jeszcze raz, całego działu i wtedy Cię zapytam. Usiądź." - No kurde, no! Nawet oceny nie wstawiła! I jak ją lubić? :P
przez KarolajnaXD
3 osób lubi to!

Słucham muzyki :)
przez KarolajnaXD
3 osób lubi to!

Od telefonu, od słuchawek, od powietrza. I w sumie tyle, więcej nie ma. ;))
przez KarolajnaXD
3 osób lubi to!

Tak, kocham patrzeć w gwiazdy.
Nie tak często jak się wydaje.
Czuję się wtedy wolna i pozwalam myślom płynąć tam gdzie chcą *-*
przez KarolajnaXD
3 osób lubi to!
Pokaż więcej

Regulamin   |   Prywatność   |   Kontakt

Korzystając z zasobów portalu, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies przez Twoją przeglądarkę